2021 година

17.септември.2021г. - "6th President's cup", клас G1, Истанбул/Турция

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 1 медал:

1 златен медал - Денис Димитров-Рицаря (-63кг юноши)

 

 

18.септември.2021г. - "Дупница Оупън 2021", Дупница/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 43 състезатели, които спечелиха 42 медала:

13 златни медала

15 сребърни медала

14 бронзови медала

КУПА ЗА I МЯСТО КЛАС Б

КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ I МЯСТО (клас А и клас Б общо)

 

 

12-15.юни.2021г. - "Мулти европейски игри 2021", София/България.

Таекуондо клуб Херея участва със 7 състезатели, които спечелиха 2 медала:

1 сребърен - Цветан Якимов (-45кг юноши)

1 бронзов - Денис Димитров-Рицаря (-63кг юноши)

 

 

05.юни.2021г. - "Купа Своге", Своге/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 58 състезатели, които спечелиха 48 медала:

16 златни медала

18 сребърни медала

14 бронзови медала

КУПА ЗА I МЯСТО КЛАС Б

КУПА ЗА II МЯСТО КОМПЛЕКСНО (клас А и клас Б)

 

 

24.април.2021г. - "Олимпийски таланти", Горна Малина/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 48 състезатели, които спечелиха 44 медала:

16 златни - Божидар Златанов, Георги Стоев и Мартин Йорданов (в клас А)

12 сребърни - Мира Никитова, Мартин Златанов, Цветан Якимов и Алексис Велков (в клас А)

16 бронзови - Дейна Йорданова, Михаела Йорданова и Дениз Бедри (в клас А)

КУПА ЗА I МЯСТО ОТБОРНО КОМПЛЕКСНО (спаринг клас А и клас Б заедно)

КУПА ЗА I МЯСТО КЛАС Б (всички възрасти)

КУПА ЗА III МЯСТО КЛАС А (всички възрасти)

 

13-15.март.2021г. - "Турция Оупън", G2 турнир, Истанбул/Турция.

 

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 бронзов медал - Денис Димитров-Рицаря (-63кг юноши)

 

06-07.март.2021г. - "София Оупън", G1 турнир, София/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 5 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 сребърен медал - Цветан Якимов (-45кг юноши)

 

 

20-21.февруари.2021г. - Държавно първенство за деца, кадети, юноши, мъже и жени, София/България.

 

Таекуондо клуб Херея участва с 79 състезатели, които спечелиха 57 медала:

15 златни - Цветан Якимов, Георги Стоев, Денис Димитров, Мартин Йорданов и Емилия Тасева (в клас А) и Иван Хаджиянев (пумсе). Юлита Калева, Петър Младенов, Сияна Вълева, Гейбриъл Ангелов, Кирил Димитров, Даниел Донев, Яна Драганова, Павел Гиренко и Християн Иванов (в клас Б).

18 сребърни - Елица Димитрова, Цвети Додова и Минг Чънг (в клас А).

24 бронзови - Добрияна Коцакова, Петър Коцаков, Мартин Златанов, Ларен-Нур Райчева, Емануил Райчев, Дейна Йорданова и Анелия Асенова (в клас А).

КУПА ЗА I МЯСТО ОТБОРНО КОМПЛЕКСНО (спаринг, пумсе, кьопа от всички възрасти - деца, кадети, юноши, мъже и жени)

КУПА ЗА I МЯСТО ОТБОРНО СПАРИНГ клас А (деца, кадети, юноши, мъже и жени)