На 20.11.2010 в София, в зала "Универсиада" се състоя Фестивала на бойните изкуства "Млади приятели на полицията"

На 20.11.2010г. в София, в зала „Универсиада” се състоя Фестивала на бойните изкуства„Млади приятели на полицията”, организиран от Асоциация за бойни спортове при МВР, Централен полицейски клуб при МВР и БФТ - WTF. В турнира участваха над 500 деца и кадети в различни бойни спортове, като участниците в TAEKWONDO-WTF бяха около 270 човека. ТК Херея бе представен от 10 състезатели, които завоюваха 9 медала3 златни, 3 сребърни, 3 бронзови и така клубът ни се нареди на 2-ро място в отборното класиране при децата.

Победители в своите категории станаха: Владимир Главчев (деца -29кг), Христина Стоева(деца +40кг) и Радина Радкова (деца кл.Б -33кг), със сребърни медали се окичиха: Силвия Михайлова (деца +40кг), Памела Василева (деца -25кг) и Сотир Димитров (кадети -33кг), бронзови медали спечелиха Димитър Кожухаров (деца -29кг), Димитър Костов (деца -33кг) и Цветелина Николова (деца -40кг). Дамян Димитров не успя да спечели медал и загуби 1-та си среща, но това ще го мотивира да тренира още по-усърдно, за да се предстви по-добре на следващото състезание. Бихме искали да отбележим отличното представяне на Владимир Главчевкойто победи убедително всичките си съперници в най-многобройната и конкурентна категория на турнира, като някои от срещите бяха прекратявани поради голяма точкова разлика. Треньорите поздравяват своите възпитаници за техническото, тактическото и психическото израстване спрямо собствено им ниво, което демонстрираха на изминалото състезание и благодарят на родителите за подкрепата. Състезателите да не забравят, че е по-важно какво могат, а не какви и колко медали са спечелили!!!