Постижения

Състезания

2019 година

15-16.юни.2019 - "Люксенбург Оупън 2019" ETU G1, Люксенбург.

Таекуондо клуб Херея участва с 7 състезатели.

 

 

15.юни.2019 - "Дупница Оупън 2019", Дупница/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 35 състезатели, които спечелиха 30 медала:

7 златни медала - Алексис и Гошето (в клас А)

10 сребърни медала - Емануил и Естел (в клас А)

13 бронзови медала - Мартин и Анелия (в клас А)

ОТБОРНА КУПА I МЯСТО ДЕЦА КЛАС Б!

 

 

08-09.юни.2019 - "Австрия Оупън 2019" ETU G1, Инсбрук/Австрия.

Таекуондо клуб Херея участва с 9 състезатели, които спечелиха 3 медала за България:

1 златен медал - Денис Димитров-Рицаря (-53кг кадети)

2 бронзови медала - Румина Кирчева (-52кг девойки) и Атанас Йорданов (-55кг юноши)

 

 

01.юни.2019 - "Купа Кондор 2019", София/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 24 състезатели, които спечелиха 21 медала:

10 златни медала - Румина (-52кг девойки клас А), Георги Стоев (-33кг кадети клас А), Алексис Велков (-23кг деца I група клас А)

3 сребърни медала

8 бронзови медала - Анелия Асенова (-55кг девойки клас А)

ОТБОРНА КУПА II МЯСТО КЛАС Б ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ!

ОТБОРНА КУПА III МЯСТО КАДЕТИ КЛАС А!

 

 

18.май.2019 - 5ти Херея Трофи, София/България.

Таекуондо клуб Херея участва със 64 състезатели, които спечелихa 45 медала:

10 златни медала - Валерия, Естел, Алексис, Ангел, Рицаря

12 сребърни медала - Мартин Йорданов, Дарин, Мира, Гошето, Ларен-Нур

23 бронзови медала - Минг, Коко

ОТБОРНА КУПА ЗА I МЯСТО МЪЖЕ И ЖЕНИ КЛАС А!

ОТБОРНА КУПА ЗА I МЯСТО ДЕЦА КЛАС Б!

ОТБОРНА КУПА ЗА III МЯСТО КАДЕТИ КЛАС А!

 

 

15-19.май.2019 - СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО за мъже и жени, Манчестър/Великобритания.

 

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които представиха достойно България - Ванеса Маркова (-46кг жени) и Емилия Тасева (-57кг жени).

 

 

12.май.2019 - "Купа Астерикс 2019", Ниш/Сърбия.

Таекуондо клуб Херея участва със 7 състезатели, които спечелиха 5 медала:

2 златни медала - Денис Димитров-Рицаря (-53кг кадети клас А)

1 сребърен медал - Румина Кирчева (-52кг девойки клас А)

2 бронзови медала - Естел Гълъбова (-49кг жени клас А)

 

 

04.май.2019 - "Августа Оупън 2019", Стара Загора/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 28 състезатели, които спечелиха 24 медала:

12 златни медала - Рицаря, Ларен-Нур и Алексис (в клас А)

7 сребърни медала - Гошето (в клас А)

5 бронзови медала 

ОТБОРНА КУПА I МЯСТО ДЕЦА КЛАС Б

ОТБОРНА КУПА III МЯСТО КАДЕТИ КЛАС А

 

 

20-21.април.2019 - "София Оупън 2019", София/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 9 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 златен медал - Денис Димитров-Рицаря (-53кг кадети клас А)

 

 

13.април.2019 - "Перник Леон Оупън 2019", Перник/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 34 състезатели, които спечелиха 32 медала:

14 златни медала - Емануил Райчев (-27кг деца II група клас А), Мира Никитова (-51кг кадети клас А), Георги Стоев (-33кг кадети клас А), Денис Димиторв-Рицаря (-53кг кадети клас А), Ларен-Нур Райчева (-41кг кадети клас А)

7 сребърни медала

11 бронзови медала

ОТБОРНА КУПА II МЯСТО КЛАС Б ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ!

 

 

07.април.2019 - "6ти Скопие Оупън", Скопие/Македония.

Таекуондо клуб Херея участва с 17 състезатели, които спечелиха 16 медала:

9 златни медала - Денис Димитров - Рицаря (-53кг кадети А клас), Ларен-Нур Райчева (-41кг кадети А клас), Естел Гълъбова (-49кг жени А клас)

1 сребърен медал

6 бронзови медала - Румина Кирчева (-52кг девойки), Мирела Христова (-62кг жени), Ангел Петров (-51кг юноши), Атанас Йорданов (-55кг юноши), Георги Стоев (-33кг кадети)

 

 

30.03-31.03.2019 - "Германия Оупън" ETU G1, Хамбург/Германия.

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

сребърен медал - Денис Димитров - Рицаря (-53кг кадети)

бронзов медал - Ванеса Маркова (-46кг жени)

 

 

21.03-24.03.2019 - "Мулти Европейски Игри" ETU G1, София/България.

 

Таекуондо клуб Херея участва с 11 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

златен медал - Денис Димитров - Рицаря (-53кг кадети)

 

 

28.02-03.март.2019 - "Европейско клубно първенство" ETU G1, Солун/Гърция.

Таекуондо клуб Херея участва с 6 състезатели!

 

 

23-24.февруари.2019 - "Словения Оупън 2019" ETU G1, Любляна/Словения.

Таекуондо клуб Херея участва с 10 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

2 златни медала - Денис Димитров-Рицаря (-53кг кадети) и Ларен-Нур Райчева (-41кг кадети)

ОТБОРНА КУПА III МЯСТО КАДЕТИ КЛАС А!

 

 

26-27.януари.2019 - "Кипър Оупън 2019" ETU G1, Ларнака/Кипър.

Таекуондо клуб Херея участва с 6 състезатели, които спечелиха 3 медала:

2 златни медала - Денис Димитров-Рицаря (-53кг кадети) и Ларен-Нур Райчева (-41кг кадети)

1 бронзов медал - Минг Чънг (-55кг юноши)

 

 

19-20.януари.2019 г. - Републиканско първенство във всички възрасти, Горна Малина / България.

Таекуондо клуб Херея участва с 42 състезатели, които спечелиха 33 медала:

14 златни медала - Денис Димитров - Рицаря, Емилия Тасева, Ангел Петров и Константин Иванов (в клас А)

10 сребърни медала - Цветан Якимов, Мартин Йорданов и Валерия Димитрова (в клас А)

9 бронзови медала - Минг Чънг, Атанас Йорданов и Ларен-Нур Райчева (в клас А)

ОТБОРНА КУПА ЗА I МЯСТО КЛАС Б ВЪВ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ!

2018 година

16.декември.2018 - "Детски Коледен Турнир", Дупница/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 36 състезатели, които спечелиха 33 медала:

8 златни медала - Цветан Якимов (в клас А)

8 сребърни медала - Георги Стоев и Емануил Райчев (в клас А)

17 бронзови медала - Анелия Асенова (в клас А)

ОТБОРНА КУПА ЗА I МЯСТО КЛАС Б ВЪВ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ

 

 

01-02.декември.2018 - "9-ти Херея Оупън", София/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 22 състезатели, които спечелиха 12 медала:

4 златни медала - Цецо, Емануил (в клас А)

3 сребърни медала - Алексис (в клас А)

5 бронзови медала - Дарин (в клас А)

 

 

24.ноември.2018 - "Израел Оупън", WTE G1 Tournament, Рамла/Израел.

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

1 сребърен медал - Ванеса Маркова (-46кг жени)

1 бронзов медал - Румина Кирчева (-52кг девойки)

 

 

17.ноември.2018 - "Купа на Корейския Посланик", София/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 27 състезатели, които спечелиха 20 медала:

8 златни - Руми, Цецо, Рицаря, Дарин и Коко

5 сребърни - Емануил

7 бронзови - Минчо и Линче

 

 

08.11-11.ноември.2018 - Европейско Първенство под 21 години, WTE Tournament, Варшава/Полша.

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели:

5-то място завоюва Ванеса Маркова (-46кг жени) в конкуренцията на 41 състезателки в категорията. БРАВО!

 

 

04.ноември.2018 - "Дракула Оупън 2018", WTE G1 Tournament, Букурещ/Румъния.

Таекуондо клуб Херея участва с 5 състезатели, които спечелиха 4 медала за България:

1 златен медал - Ванеса Маркова (-46кг жени)

1 сребърен медал - Денис Димитров - Рицаря (-49кг кадети)

2 бронзови медала - Минг Чънг (-53кг кадети) и Константин Иванов (+65кг кадети)

 

 

03.ноември.2018 - "Купа София 2018", София/България.

 

Таекуондо клуб Херея участва със 17 състезатели, които спечелиха 14 медала:

4 златни медала

2 сребърни медала

8 бронзови медала

ОТБОРНА КУПА ЗА III МЯСТО КЛАС Б ДЕЦА

 

 

27.октомври.2018 - "Галеб Трофи 2018", WTE G1 Tournament, Белград/Сърбия.

Таекуондо клуб Херея участва със 7 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 бронзов медал - Константин Иванов (+65кг кадети)

 

 

20.октомври.2018 - "Гърция Оупън 2018", WTE G1 Tournament, Атина/Гърция.

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели.

 

 

13.октомври.2018 - "Купа Пловдив", Пловдив/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 18 състезатели, които спечелиха 15 медала:

5 златни медала - Рицаря, Дарин, Теодор и Валерия (в клас А)

4 сребърни медала - Цецо и Емануил (в клас А)

6 бронзови медала - Анелия, Гошето и Коко (в клас А)

 

 

07-08.октомври.2018 - "Рига Оупън", WTE G1 Tournament, Рига/Латвия.

 

Таекуондо клуб Херея участва с 1 състезател, който спечели медал за България.

1 сребърен медал - Ванеса Маркова (-46кг жени)

 

 

29.септември.2018 - "1ви Турбо Трофи", София/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 16 състезатели, които спечелиха 15 медала и 1 отборна купа:

6 златни медала - Ванеса, Тедо и Рицаря (в клас А)

5 сребърни медала - Минчо, Ани и Емануил (в клас А)

4 бронзови медала - Дарин и Валерия (в клас А)

ОТБОРНА КУПА ЗА III МЯСТО КЛАС А КАДЕТИ

 

15-16.септември.2018 - "Балканско първенство 2018", Букурещ/Румъния.

Таекуондо клуб Херея участва с 8 състезатели, които спечелиха 5 медала:

2 златни медала - Рицаря и Коко

3 сребърни медала - Цецо, Дарин и Никол

 

 

16.юни.2018 - "1st Kondor Cup 2018", София/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 20 състезатели, които спечелиха 19 медала:

5 златни медала - Ани, Естел и Емануил (в клас А)

9 сребърни медала - Цецо и Валерия (в клас А)

5 бронзови медала - Гошето, Дарин и Никол (в клас А)

 

 

03-10.юни.2018 - "Мулти Европейски Игри", Пловдив/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 6 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 бронзов медал - Ванеса Маркова (-46кг жени)

 

 

27.май.2018 - "Купа Астерикс 2018", Ниш/Сърбия.

Таекуондо клуб Херея участва с 11 състезатели, които спечелиха 9 медала:

1 златен медал - Константин Иванов (+65кг кадети клас А)

2 сребърни медала

6 бронзови медала - Валерия, Никол, Ивана и Естел (в клас А)

 

 

10-13май.2018 - "Европейско Първенство за мъже и жени 2018", Казан/Русия.

Таекуондо клуб Херея бе представен от Ванеса Маркова (-46кг жени). Тя постигна победа с 14:10 точки в първия кръг над Азербайджан, а във втория кръг загуби с 6:8 точки от номер 1 в схемата от Украйна. Представянето на Ванеса може да се определи като блестящо, имайки предвид, че това е първо нейно участие при жените изобщо и то на такъв голям форум сред елита на таекуондо. БРАВО ВАНЕСА!

 

 

29.април.2018г. - "Августа Оупън 2018", Стара Загора/България.

Таекуондо клуб Херея участва със 7 състезатели, които спечелиха 6 медала:

3 златни - Емануил, Цвети и Мира (в клас Б)

3 сребърни - Мартин, Габи и Виктория (в клас Б)

 

 

27-30.април.2018 - "Presidents Cup 2018", Атина/Гърция.

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели - Руми, Дарин и Рицаря.

 

 

21.април.2018г. - "Скопие Оупън 2018", Скопие/Македония.

Таекуондо клуб Херея участва с 13 състезатели, които спечелиха 12 медала:

8 златни - Коко, Естел, Валерия (в клас А)

1 сребърен - 

3 бронзови - Цецо и Стефан (в клас А)

 

 

15.април.2018г. - "4th Hereya Trophy 2018", София/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 32 състезатели, които спечелиха 27 медала и 2 отборни купи при децата и кадетите:

10 златни - Румина, Коко, Дарин ( в клас А)

9 сребърни - Цецо, Рицаря, Естел (в клас А)

8 бронзови - Стефан, Валерия (в клас А)

ОТБОРНА КУПА ЗА III МЯСТО КЛАС Б ДЕЦА

ОТБОРНА КУПА ЗА III МЯСТО КЛАС Б КАДЕТИ

 

От 06 до 12.април в град Хамамет/Тунис се проведоха Олимпийските квалификации за младежи и девойки, както и Световното първенство за юноши.

Таекуондо клуб Херея бе представен от 2 състезатели - Румина Кирчева и Ванеса Маркова.

 

 

На 17-18.март.2018 се проведе "Белгия Оупън 2018", който е с ранг G1, Ломел/Белгия.

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 сребърен медал - Денис Димитров - Рицаря (-49кг кадети)

 

 

На 10-11.март.2018 се проведе "Холандия Оупън 2018", който е с ранг G1, Айндховен/Холандия.

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

1 златен медал - Ванеса Маркова (-49кг девойки)

1 бронзов медал - Денис Димитров - Рицаря (-49кг кадети)

 

 

На 03-04.март.2018 се проведе "София Оупън 2018", който е с ранг G1, София/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 22 състезатели, които спечелиха 11 медала:

4 златни медала

3 сребърни медала - в клас А - Денис Димитров - Рицаря

4 бронзови медала

ОТБОРНА КУПА ЗА III МЯСТО В КЛАС Б КАДЕТИ

 

 

На 17-18.февруари.2018 се проведе Републиканско Първенство във всички възрастови групи, Горна Малина/България.

Таекуондо клуб Херея участва с 32 състезатели, които спечелиха 28 медала:

10 златни медала - в клас А - Никол, Румина, Коко, Рицаря, Ванеса, Ивана, а в клас Б - Виктория, Николета и Минчо

8 сребърни медала - в клас А, Дарин и Стефчо

10 бронзови медала - в клас А, Валерия и Ани

ОТБОРНА КУПА ЗА III МЯСТО ВЪВ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ В КЛАС Б

 

От 11.02 до 13.02.2018 се проведе един от най-силните турнири в света - Турция Оупън, в Истанбул/Турция, който е с ранг G1.

Таекуондо клуб Херея участва с двама състезатели, които спечелиха 1 медал:

1 бронзов медал - Ванеса Маркова (-49кг девойки)

 

 

От 06.02 до 09.02.2018 се проведе Европейско клубно първенство в Истанбул/Турция, което е с ранг G1.

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 1 медал:

1 бронзов медал - Румина Кирчева (-46кг девойки)

2017 година

10.декември.2017 - "8th Hereya Open", София/България

Таекуондо клуб Херея участва с 27 състезатели, които спечелиха 20 медала:

6 златни медала - Никол (клас А)

4 сребърни медала

10 бронзови медала - Руми и Валерия (клас А)

 

 

25.ноември.2017 - "Купа на Корейския Посланик - Държавно първенство за юноши и девойки", София/България

Таекуондо клуб Херея участва с 24 състезатели, които спечелиха 21 медала:

6 златни медала - Румина, Ванеса и Валерия (клас А)

5 сребърни медала - Дарин (клас А)

10 бронзови медала - Цецо, Александра, Анелия (клас А)

1 ОТБОРНА КУПА: 3-то място кадети клас Б

 

 

 

18.ноември.2017 - "Greece Open 2017", ETU G1 Tournament, Атина/Гърция

 

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

1 златен медал - Ванеса Маркова (-49кг девойки)

1 бронзов медал - Денис Димитров - Рицаря (-45кг кадети)

 

 

21.октомври.2017 - "Купа София", София/България

Таекуондо клуб Херея участва с 25 състезатели, които спечелиха 18 медала:

9 златни медала - Румина и Ванеса (клас А)

4 сребърни медала - Анелия (клас А)

5 бронзови медала - Денис и Гошето (клас А)

3 ОТБОРНИ КУПИ - 2-ро място деца клас Б, 2-ро място кадети клас Б и 3-то място юноши клас А

 

 

14.октомври.2017 - "15th Galeb Belgrade Trophy - Serbia Open 2017" ETU G1 Tournament, Белград/Сърбия

Таекуондо клуб Херея участва с 5 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 бронзов медал - Денис Димитров (Рицаря) (-45кг кадети)

 

 

27.май.2017 - "3rd Hereya Trophy 2017", София/България

Таекуондо клуб Херея участва с 26 състезатели, които спечелиха 22 медала:

7 златни медала

6 сребърни медала

9 бронзови медала

КУПА III МЯСТО ОТБОРНО МЪЖЕ А КЛАС

 

20-21.май.2017 - "3rd Moldova Open 2017", ETU G1 Tournament, Кишинев/Молдова

 

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 3 медала за България:

1 златен медал - Румина

1 сребърен медал - Рицаря

1 бронзов медал - Ванеса

 

 

20.май.2017 - "2nd Asteriks Cup 2017, Ниш/Сърбия

Таекуондо клуб Херея участва с 13 състезатели, които спечелиха 13 медала:

6 златни медала

3 сребърни медала

4 бронзови медала

КУПА I МЯСТО ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ КЛАС Б

 

 

13.май.2017 - Републиканско Първенство за деца и кадети, Ботевград/България

Таекуондо клуб Херея участва с 23 състезатели, които спечелиха 21 медала:

6 златни медала

8 сребърни медала

7 бронзови медала

КУПА I МЯСТО ОТБОРНО КАДЕТИ КЛАС Б

КУПА III МЯСТО ОТБОРНО ДЕЦА КЛАС Б

 

 

27-29.април.2017 - "WTF President's Cup" ETU G2 Tournament, Атина/Гърция

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели.

 

 

26.март.2017 - "Скопие Оупън", Скопие, Македония

Таекуондо клуб Херея участва с 13 състезатели, които спечелиха 11 медала за България:

4 златни медала

4 сребърни медала

3 бронзови медала

 

 

18-19.март.2017 - "Белгия Оупън", Ломел/Белгия

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 бронзов медал - Румина Кирчева (-46кг девойки)

 

 

18.март.2017 - "Августа Оупън", Стара Загора/България

Таекуондо клуб Херея участва с 8 състезатели, които спечелиха 7 медала:

5 златни медала

1 сребърен медал

1 бронзов медал

 

 

11-12.март.2017 - "Холандия Оупън" G1, Айндховен/Холандия

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели - Румина Кирчева и Дарин Кирилов.

 

 

25-26.февруари.2017 - "Словения Оупън" G1, Марибор/Словения

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

2 бронзови медала - Ванеса Маркова (-49кг девойки) и Денис Димитров (-41кг кадети)

 

 

04-05.март.2017 - "София Оупън", София България

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели - Румина Кирчева, Ванеса Маркова и Дарин Кирилов.

2016 година

17.ДЕКЕМВРИ.2016 - "2nd Hereya Trophy - Cristmas Tournament 2016", СОФИЯ / БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 23 състезатели, които спечелиха 19 медала:

- 6 златни медала - Ивана и Сотир

- 7 сребърни медала - Цеци и Гошето

- 6 бронзови медала - Тедо и Никол

КУПА I МЯСТО ОТБОРНО - КЛАС Б (кадети)

 

 

13-14.НОЕМВРИ.2016 - "7-ми Херея Оупън", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 25 състезатели, които спечелиха 18 медала:

4 златни медала - Румина и Цеци

7 сребърни медала - Рицаря и Гошето

7 бронзови медала - Дарин, Тедо, Ивана и Никол

КУПА III МЯСТО ОТБОРНО - КЛАС Б

 

 

15.ОКТОМВРИ.2016 - "Купа София", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 20 състезатели, които спечелиха 15 медала:

4 златни медала (спаринг) - Цветан Якимов (-27кг деца), Румина Кирчева (-47кг кадети), Теодор Атанасов (-61кг кадети), Мира Никитова (-40кг деца клас Б)

7 сребърни медала (спаринг)

4 бронзови медала (спаринг)

Отборна купа за III място кадети клас Б

 

 

09.ОКТОМВРИ.2016 - "Ниш Оупън 2016", НИШ/СЪРБИЯ

Таекуондо клуб Херея участва със 7 състезатели, които спечелиха 6 медала за България:

4 златни медала (спаринг) - Цветан Якимов (-27кг деца), Денис Славчев (-40кг деца), Константин Иванов (-65кг кадети Б клас), Минг Чънг (-45кг кадети Б клас)

2 бронзови медала - Георги Стоев (-27кг деца), Ю Дзя Лин (-27кг деца клас Б)

 

 

24-25.СЕПТЕМВРИ.2016 - "18-то Балканско Първенство", ДУПНИЦА/БЪЛГАРИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 9 състезатели, които спечелиха 7 медала за България:

3 златни медала - Ванеса Маркова (-49кг девойки), Денис Славчев (-40кг деца) и Цветан Якимов (-27кг деца)

1 сребърен медал - Дарин Кирилов (-41кг кадети)

3 бронзови медала - Румина Кирчева (-44кг кадетки), Теодор Атанасов (-57кг кадети) и Никол Ганчева (-30кг деца)

 

 

08-11.СЕПТЕМВРИ.2016 - Европейско Първенство за кадети (12-14 годишни), БУКУРЕЩ/РУМЪНИЯ

Таекуондо клуб Херея бе представен от 2 състезатели:

7-мо място - Румина Кирчева (-47кг кадетки)

11-то място - Ивана Николова (+59кг кадетки)

 

 

19.ЮНИ.2016 - "Републиканско Първенство за юноши" и "Турнир за Купата на Корейския Посланик", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 6 състезатели, които спечелиха 6 медала:

3 златни медала (спаринг) - Ванеса Маркова (-49кг юноши), Цветан Якимов (-27кг деца) и Денис Славчев (-40кг деца)

3 бронзови медала (спаринг) - Никол Ганчева (-30кг деца), Христина Тодорова (-52кг юноши) и Дамян Димитров (51кг юноши)

 

 

10-12.ЮНИ.2016 - "Greece Open 2016", ETU G1 Tournament, СОЛУН/ГЪРЦИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 4 медала за България:

2 сребърни медала (спаринг) - Дарин Кирилов (-37кг кадети) и Ванеса Маркова (-49кг юноши)

2 бронзови медала (спаринг) - Румина Кирчева (-47кг кадетки) и Теодор Атанасов (-57кг кадети)

 

 

03-04.ЮНИ.2016 - "Insbruck Open 2016", ETU G1 Tournament, ИНСБРУК/АВСТРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели.

 

 

28.МАЙ.2016 - "РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО за деца и кадети", ДУПНИЦА/БЪЛГАРИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 28 състезатели, които спечелиха 26 медала, завоюваха 2 отборни купи - 1во МЯСТО КАДЕТИ и 2ро МЯСТО ДЕЦА:

12 златни медала

6 сребърни медала

8 бронзови медала

КУПА I МЯСТО ОТБОРНО - КАДЕТИ КЛАС "А"

КУПА II МЯСТО ОТБОРНО - ДЕЦА КЛАС "А"

 

 

21.МАЙ.2016 - "1st Asteriks Cup 2016", НИШ/СЪРБИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 17 състезатели, които спечелиха 13 медала и 3 отборни купи:

7 златни медала (спаринг)

4 сребърни медала (спаринг)

2 бронзови медала (спаринг)

КУПА I МЯСТО ОТБОРНО - КАДЕТИ КЛАС "А"

КУПА III МЯСТО ОТБОРНО - ЮНОШИ КЛАС "А"

КУПА III МЯСТО ОТБОРНО - ОБЩО ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ

 

17.АПРИЛ.2016 - "1st Avgusta Open 2016", Стара Загора/България

Таекуондо клуб Херея участва със 17 състезатели, които спечелиха 14 медала и 2 отборни купи:

6 златни медала - Дарин Кирилов, Денис Славчев, Теодор Атанасов, Никол Ганчева в клас А и Георги Стоев и Данчо Николов в клас Б

4 сребърни медала

4 бронзови медала

КУПА III МЯСТО ОТБОРНО - КАДЕТИ КЛАС "Б"

КУПА III МЯСТО ОТБОРНО - ДЕЦА КЛАС "Б"

 

 

 

07-10.АПРИЛ.2016 - "1st WTF Presidents Cup 2016, ETU G2 Tournament, Бон/Германия

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 сребърен медал (спаринг) - Румина Кирчева (-44кг кадетки)

 

 

03.АПРИЛ.2016 - "Скопие Оупън 2016", Скопие/Македония

 

Таекуондо клуб Херея участва с 10 състезатели, които спечелиха 8 медала:

5 златни медала (спаринг) - Цветан Якимов (-27кг деца клас А)

1 сребърен медал (спаринг) - Христина Тодорова (-49кг девойки)

2 бронзови медала (спаринг)

 

 

26-27.МАРТ.2016 - "София Оупън 2016", София/България

 

Таекуондо клуб Херея участва с 31 състезатели, които спечелиха 16 медала:

3 златни медала (спаринг) - Румина Кирчева (-44кг кадетки клас А), Константин Иванов (-57кг кадети клас Б) и Ю Дзя Лин (-25кг деца I група клас Б)

3 сребърни медала (спаринг)

10 бронзови медала (спаринг)

 

 

19-20.МАРТ.2016 - "37th Belgian Open 2016", ETU G1 Tournament, Ломел/Белгия

 

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 2 медал за България:

1 златен медал (спаринг) - Румина Кирчева (-44кг кадетки)

1 сребърен медал (спаринг) - Теодор Атанасов (-57кг кадети)

 

 

12-13.МАРТ.2016 - "43th Dutch Open 2016", ETU G1 Tournament, Айндховен/Холандия

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

1 сребърен медал (спаринг) - Румина Кирчева (-44кг кадетки)

1 бронзов медал (спаринг) - Теодор Атанасов (-57кг кадети)

 

 

06.МАРТ.2016 - "Републиканско първенство" за мъже, София/България

Таекуондо клуб Херея участва с един състезател, който спечели сребърен медал:

1 сребърен медал (спаринг) - Сотир Димитров (-54кг мъже)

 

 

28.ФЕВРУАРИ.2016 - "Slovenia Open 2016", ETU G1 Tournament, Марибор/Словения

 

Таекуондо клуб Херея участва с 5 състезатели, които спечлиха 3 медала за България:

3 бронзови медала (спаринг) - Дарин Кирилов (-37кг кадети), Румина Кирчева (-44кг кадети), Ванеса Маркова (-52кг юноши)

 

 

21.ФЕВРУАРИ.2016 - "1st Neron Open 2016", София / България

 

Таекуондо клуб Херея участва с 34 състезатели, коит спечелиха 30 медала и 3 отборни купи:

10 златни медала - 3 в клас А (Цецо, Румина и Ивана) и 7 в клас Б

11 сребърни медала - 5 в клас А и 6 в клас Б

9 бронзови медала - 3 в клас А и 6 в клас Б

КУПА ЗА 1-ВО МЯСТО ОТБОРНО - КАДЕТИ КЛАС А

КУПА ЗА 1-ВО МЯСТО ОТБОРНО - КАДЕТИ КЛАС Б

КУПА ЗА 1-ВО МЯСТО ОТБОРНО - ДЕЦА КЛАС Б

2015 година

19.ДЕКЕМВРИ.2015 - "Детски Коледен турнир", Дупница/България

 

Таекуондо клуб Херея участва със 17 състезатели, които спечелиха 12 медала:

2 златни медала (спаринг)

6 сребърни медала (спаринг)

4 бронзови медала (спаринг)

 

 

12-13.ДЕКЕМВРИ.2015 - "6th Hereya Open International Taekwondo Tournament", София/България

Таекуондо клуб Херея участва с 15 състезатели, които спечелиха 8 медала:

3 златни медала (спаринг) - Румина Кирчева (-44кг кадетки) клас А

2 сребърни медала (спаринг) - Йоанна Тодорова (-37кг кадетки) клас А и Дарин Кирилов (-36кг деца II група) клас А

3 бронзови медала (спаринг) - Денис Славчев, Цветан Якимов и Сотир Димитров

 

 

06.ДЕКЕМВРИ.2015 - "17th Balkan Taekwondo Championships", Зринянин/Сърбия

Таекуондо клуб Херея участва с 5 състезатели, които спечелиха 5 медала за България:

3 златни медала (спаринг) - Ванеса Маркова (-55кг кадетки), Румина Кирчева (-44кг кадетки) и Дарин Кирилов (-36кг деца)

2 бронзови медала (спаринг) - Цветан Якимов (-27кг деца) и Йоанна Тодорова (-37кг кадетки)

 

 

08.НОЕМВРИ.2015 - "21th Croatia Open 2015", ETU G1 Tournament, Въраждин/Хърватия

Таекуондо клуб Херея участва с 1 състезател - Румина Кирчева (-41кг кадетки), която спечели медал за България:

1 сребърен медал (спаринг) - Румина Кирчева (-41кг кадетки)

 

 

31.ОКТОМВРИ.2015 - "КУПА СОФИЯ", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 20 състезатели, които спечелиха 17 медала:

5 златни медала (спаринг) - Денис Славчев (-36кг деца), Йоанна Тодорова (-37кг кадетки) и Румина Кирчева (-41кг кадетки) + Коци и Минчо в клас Б

5 сребърни медала (спаринг) - 3 в клас А и 2 в клас Б

7 бронзови медала (спаринг) - 4 в клас А и 3 в клас Б

 

 

10-11.ОКТОМВРИ.2015 - "GALEB BELGRADE TROPHY - SERBIA OPEN 2015", ETU G1 Tournament, БЕЛГРАД/СЪРБИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 6 състезатели, които спечелиха 4 медала за България:

1 сребърен медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-51кг кадетки)

3 бронзови медала (спаринг) - Румина Кирчева (-41кг кадетки), Дамян Димитров (-45кг кадети) и Йоанна Тодорова (-37кг кадетки)

 

 

 

03.ОКТОМВРИ.2015 - "КУПА ПЕТРИЧ, ПЕТРИЧ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 8 състезатели, които спечелиха 7 медала:

4 златни медала (спаринг) - Румина Кирчева (-41кг кадетки) и Богомила Тодорова (-36кг деца II група)

1 сребърен медал (спаринг)

3 бронзови медала (спаринг)

 

 

03-05.ЮЛИ.2015 - "6th European cadets Taekwondo Championships 2015", СТРАСБУРГ / ФРАНЦИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които завоюваха 5-то и 8-мо място на Европейското първенство:

5-то място (спаринг) - Румина Кирчева (-37кг кадетки) при наличието на 17 състезатели в категорията

8-мо място (спаринг) - Ванеса Маркова (-55кг кадетки0 при наличието на 20 състезатели в категорията

 

 

14.ЮНИ.2015 - "Skopje Open 2015", СКОПИЕ / МАКЕДОНИЯ

Таекуондо клуб Херея участва със 7 състезатели, които спечелиха 7 медала за България:

5 златни медал (спаринг)

2 бронзови медала (спаринг)

 

 

30.МАЙ.2015 - "Innsbruck Open 2015", ETU G1 Tournament, ИНСБРУК / АВСТРИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 бронзов медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-55кг кадетки)

 

 

09.МАЙ.2015 - "Републиканско Първенство за кадети 2015", БОТЕВГРАД / БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 20 състезатели, които спечелиха 16 медала:

8 златни медала (спаринг) - 6 в клас А (4 кадети и 2 деца) и 2 в клас Б

6 сребърни медала (спаринг) - 4 в клас А (3 кадети и 1 деца) и 2 в клас Б

2 бронзови медала (спаринг) - и двата в клас А (1 кадети и 1 деца)

КУПА ЗА РЕПУБЛИКАСКИ ОТБОРЕН ШАМПИОН ЗА КАДЕТИ ЗА 2015

ОТБОРНА КУПА ЗА II МЯСТО ПРИ ДЕЦАТА

 

25.АПРИЛ.2015 - "5th Hereya Open", СОФИЯ / БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 11 състезатели, които спечелиха 5 медала:

1 златен медал (спаринг) - Румина Кирчева (-37кг кадетки)

1 сребърен медал (спаринг) - Денис Славчев - Рицаря (-36кг деца II група)

3 бронзови медал (спаринг) - Мартин Йорданов (-33кг деца II група), Теодор Атанасов (-61кг кадети) и Богомила Тодорова (-33кг деца II група)

 

 

19.АПРИЛ.2015 - "Moldova Open 2015", ETU G1 Tournament, КИШИНЕВ / МОЛДОВА

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 1 медал:

1 бронзов медал (спаринг) - Румина Кирчева (-37кг кадетки)

 

18.АПРИЛ.2015 - "Tirana Open 2015", ТИРАНА / АЛБАНИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 4 медала:

1 златен медал (спаринг) - Цветан Якимов (-25кг деца II група)

2 сребърни медала (спаринг) - Мартин Йорданов (-33кг деца II група) и Денис Славчев (-36кг деца II група)

1 бронзов медал (спаринг) - Теодор Атанасов (-61кг кадети)

 

 

22.МАРТ.2015 - ""2nd Sofia Open 2015", СОФИЯ / БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 23 състезатели, които спечелиха 15 медала:

4 златни медала (спаринг) - Йоанна Тодорова (-33кг кадетки клас А), Румина Кирчева (37кг кадетки клас А), Мартин Йорданов (-33кг деца II група клас А) и Габриела Василева (-41кг кадетки клас Б)

7 сребърни медал (спаринг)

4 бронзови медала (спаринг)

 

13.МАРТ.2015 - "42th Dutch Open 2015", АЙНДХОВЕН / ХОЛАНДИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

1 златен медал (спаринг) - Румина Кирчева (-37кг кадетки)

1 бронзов медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-51кг кадетки)

 

 

13.ФЕВРУАРИ.2015 - "Turkey Open 2015", ETU G1 Tournament, БЕЛЕК / ТУРЦИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 1 състезател, който спечели 1 медал за България.

1 бронзов медал (спаринг) - Румина Кирчева (37кг кадетки)

 

 

11.ФЕВРУАРИ.2015 - "3st European Taekwondo Clubs Championship", БЕЛЕК / ТУРЦИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 1 медал за България.

1 сребърен медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-51кг кадетки)

 

 

31.ЯНУАРИ.2015 - "BOSNA OPEN 2015" ETU G1 Tournament, САРАЕВО/БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели, които спечелиха 3 медала за България:

1 сребърен медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-51кг кадетки)

2 бронзови медала (спаринг) - Румина Кирчева (-37кг кадетки) и Дамян Димитров (-45кг кадети)

 

 

25.ЯНУАРИ.2015 - РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ДЕЦА, СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 10 състезатели, които спечелиха 9 медала:

2 златни медала (спаринг) - Дарин Кирилов (-33кг деца II група клас А) и Кристиян Костадинов (-44кг деца II група клас Б)

1 сребърен медал (спаринг)

6 бронзови медала (спаринг)

 

16.ЯНУАРИ.2015 - "GREECE OPEN 2015" ETU G1 Tournament, THESSALONIKI / GREECE

Таекуондо клуб Херея участва с 5 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

1 бронзов медал (спаринг) - Румина Кирчева (-37кг кадетки)

2014 година

13-14.ДЕКЕМВРИ.2014 - ДЕТСКИ КОЛЕДЕН ТУРНИР, СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 20 състезатели, които спечелиха 17 медала:

7 - златни медала (спаринг) - Цветан Якимов (-25кг деца I група) и Румина Кирчева (-37кг кадетки) - в клас А

6 - сребърни медала (спаринг)

5 - бронзови медала (спаринг)

 

 

29-30.НОЕМВРИ.2014 - "1st HEREYA TROPHY - 1st KOREAN AMBASSADOR CUP", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 22 състезатели, които спечелиха 20 медала:

6 - златни медала (спаринг) - Цветан Якимов (-25кг деца I група), Румина Кирчева (-37кг кадетки) и Христина Тодорова (-41кг кадетки) - в клас А

5 - сребърни медала (спаринг) - Денис Славчев (-33кг деца I група) - в клас А

9 - бронзови медала (спаринг)

 

01.НОЕМВРИ.2014 - "Купа София", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 23 състезатели, които спечелиха 19 медала:

4 - златни медала (спаринг) - Дарин Кирилов (-33кг деца клас А) и Цветан Якимов (-25кг деца клас А)

8 - сребърни медала (спаринг) - 3 от тях са в клас А

7 - бронзови медала (спаринг) - 3 от тях в клас А

 

18-19.ОКТОМВРИ.2014 - "13th GALEB BELGRADE TROPHY - SERBIA OPEN", ETU - G1 Tournament, БЕЛГРАД/СЪРБИЯ

Таекуондо клуб Херея бе представен от 3 състезатели, които спечлиха 1 медал за България:

1 - сребърен медал (спаринг) - Румина Кирчева (-37кг кадетки)

 

11-12.ОКТОМВРИ.2014 - "БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО", МАРИБОР/СЛОВЕНИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 1 състезател, който спечели 1 медал:

1 - бронзов медал (спаринг) - Румина Кирчева (-37кг кадетки)

 

11-12.ОКТОМВРИ.2014 - "КУПА БЪЛГАРИЯ", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 11 състезатели, които спечелиха 9 медала:

3 - златни медала (спаринг) - Цветан Якимов (-25кг деца I група), Йоанна Тодорова (-33кг деца II група) и Сотир Димитров (-51кг юноши)

6 - бронзови медала (спаринг)

 

01.ЮНИ.2014 - "AUSTRIA OPEN 2014", ИНСБРУК/АВСТРИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели, които спечелиха 1 медал:

1 - сребърен медал (спаринг) - Сотир Димитров (-48кг юноши)

 

11.МАЙ.2014 - "Републиканско първенство за деца и Турнир за купата на кмета на град Пловдив", ПЛОВДИВ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 11 състезатели, които спечелиха 6 медала:

3 - златни медала (спаринг) - Цветан Якимов (-23кг деца I група), Дамян Димитров (-41кг кадети) и Памела Василева (-33кг кадети)

3 - сребърни медала (спаринг) - Румина Кирчева (-37кг кадети), Христина Тодорова (-41кг кадети) и Денис Славчев (-31кг деца I група)

II МЯСТО ОТБОРНО (кадети клас А)

 

26-27.АПРИЛ.2014 - "4th Hereya Open International Tournament", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея бе представен от 34 състезатели, които спечелиха 18 медала:

8 - златни медала (2 клас А и 6 клас Б) - Цветан Якимов (-23кг деца I група) и Дарин Кирилов (-30кг деца II група)

2 - сребърни медала (1 клас А и 1 клас Б) - Дамян Димитров (-41кг кадети)

8 - бронзови медала (2 клас А и 6 клас Б) - Памела Василева (-33кг кадети) и Йоана Тодорова (-33кг деца II група)

I МЯСТО ОТБОРНО (кадети клас Б)

Купа за "Най-техничен състезател на турнира" - Дарин Кирилов (-30кг деца II група)

 

 

20.АПРИЛ.2014 - "MOLDOVA OPEN" ETU G1 TOURNAMENT, КИШИНЕВ/МОЛДОВА

Таекуондо клуб Херея бе представен от 1 състезател, който спечели 1 медал:

1 - сребърен медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-44кг кадети)

 

 

22-23.МАРТ.2014 - "SOFIA OPEN", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

 

 

 

15-16.МАРТ.2014 - "41th DUTCH OPEN" ETU G2 TOURNAMENT, АЙНДХОВЕН/ХОЛАНДИЯ

Таекуондо клуб Херея бе представен от 1 състезател, който спечели 1 медал:

1 - бронзов медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-44кг кадети)

 

 

01.МАРТ.2014 - "OMEGA CUP", БЕЛГРАД/СЪРБИЯ

Таекуондо клуб Херея бе представен от 4 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

1 - сребърен медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-44кг кадети)

1 - бронзов медал (спаринг) - Памела Василева (-33кг кадети)

 

 

 

22.ФЕВРУАРИ.2014 - "7th SLOVENIA OPEN", MAРИБОР/СЛОВЕНИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 1 златен медал за България:

1 - златен медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-44кг кадети)

 

 

16.ФЕВРУАРИ.2014 - "РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО" ЗА КАДЕТИ, СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея бе представен от 7 състезатели, които спечелиха 4 медала:

1 - златен медал (спаринг) - Дамян Димитров (-41кг кадети)

1 - сребърен медал (спаринг) - Ванеса Маркова (-44кг кадети)

2 - бронзови медала (спаринг)

 

 

08.ФЕВРУАРИ.2014 - "М-2", ВЪРБОВЕЦ/ХЪРВАТИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели, които спечелиха 2 златни медала за България:

2 - златни медала (спаринг) - Владимир Главчев (-45кг юноши) и Сотир Димитров (-48кг юноши)

 

 

25.ЯНУАРИ.2014 - "РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО" ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ, СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 4 медала:

1 - златен медал (спаринг) - Сотир Димитров (-48кг юноши)

2 - сребърни медала (спаринг)

1 - бронзов медал (спаринг)

2013 година

22.ДЕКЕМВРИ.2013 - "ДЕТСКИ КОЛЕДЕН ТУРНИР", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 26 състезатели и спечели 23 медала:

6 - златни медала (спаринг)

9 - сребърни медала (спаринг)

8 - бронзови медала (спаринг)

 

 

02.НОЕМВРИ.2013 - "КУПА СОФИЯ 2013", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 28 състезатели, които спечелиха 19 медала:

10 - златни медала (спаринг)

3 - сребърни медала (спаринг)

6 - бронзови медала (спаринг)

 

 

26-27.ОКТОМВРИ.2013 - "GALEB BELGRADE TROPHY 2013" ETU A-CLASS TOURNAMENT, БЕЛГРАД/СЪРБИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 6 състезатели и спечели 4 медала за България:

2 - сребърни медала (спаринг) - Сотир Димитров (-45кг юноши) и Вероника Манова (-46кг девойки)

2 - бронзови медала (спаринг) - Владимир Главчев (-41кг кадети) и Николина Левенова (-49кг девойки)

 

 

19-20.ОКТОМВРИ.2013 - "СОЛУН ОУПЪН 2013", СОЛУН/ГЪРЦИЯ

Таекуондо луб Херея участва със 7 състезатели, които спечелиха 7 медала за България:

3 - златни медала (спаринг) - Владимир Главчев (-41кг кадети), Сотир Димитров (-45кг юноши), Николина Левенова (-49кг девойки)

2 - сребърни медала (спаринг) - Вероника Манова (-46кг жени) и Памела Василева (-33кг кадети)

2 - бронзови медала (спаринг) - Ванеса Маркова (-44кг кадети) и Димитър Костов (-45кг кадети)

 

 

12-13.ОКТОМВРИ.2013 - "КУПА БЪЛГАРИЯ", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 24 състезатели и спечели 19 медала:

10 - златени медала (спаринг)

6 - сребърни медала (спаринг)

3 - бронзови медала (спаринг)

 

 

08.ЮНИ.2013 - РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ДЕЦА, ГОРНА ОРЯХОВИЦА/БЪЛГАРИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 14 състезатели и спечели 12 медала:

6 - златни медала (спаринг)

4 - сребърни медала (спаринг)

2 - бронзови медала (спаринг)

 

 

01-02.ЮНИ.2013 - "AUSTRIAN OPEN 2013", ETU A-CLASS TOURNAMENT, ИНСБРУК/АВСТРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 5 състезатели и спечели 2 медала за България:

1 - златен медал (спаринг) - Николина Левенова (-44кг юноши)

1 - сребърен медал (спаринг) - Христина Стоева (-47кг кадети)

 

 

11.МАЙ.2013 - РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА КАДЕТИ, ПЕРНИК/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 10 състезатели и спечели 8 медала:

3 - златни медала (спаринг) - Христина Стоева (-51кг кадети)

2 - сребърни медала (спаринг)

3 - бронзови медала (спаринг)

 

 

27.АПРИЛ.2013 - "3rd HEREYA OPEN INTERNATIONAL TOURNAMENT", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 25 състезатели и спечели 11 медала:

2 - златни медала (спаринг) - Христина Стоева (-47кг кадети) и Цветан Якимов (-21кг деца)

3 - сребърни медала (спаринг)

6 - бронзови медала (спаринг)

 

 

17.ФЕВРУАРИ.2013 - "РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 4-ма състезатели и спечели 4-ри медала:

2 - златни медала (спаринг) - Христина Стоева (-49кг девойки), Цветелина Николова (-52кг девойки)

2 - бронзови медала (спаринг) - Димитър Костов (-45кг юноши), Вероника Манова (-42кг девойки)

 

 

09-10.ФЕВРУАРИ.2013 - "TRELLEBORG OPEN 2013", ETU A-CLASS TOURNAMENT, ТРЕЛЕБОРГ/ШВЕЦИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 9 състезатели и спечели 5 медала:

1 - златен медал (спаринг) - Димитър Кожухаров - Шеки (-33кг кадети)

3 - сребърни медала (спаринг) - Христина Стоева (-47кг кадети), Дамян Димитров (-37кг кадети) и Ванеса Маркова (-37кг кадети)

1 - бронзов медал (спаринг) - Николина Левенова (46кг юноши)

2012 година

15-16.ДЕКЕМВРИ.2012 - "ДЕТСКИ КОЛЕДЕН ТУРНИР", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 24 състезатели и спечели 19 медала:

6 - златни медала (спаринг)

9 - сребърни медала (спаринг)

4 - бронзови медала (спаринг)

ОТБОРНО ДЕЦА - ТРЕТО МЯСТО!

 

 

08-09.ДЕКЕМВРИ.2012 - "МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 17 състезатели и спечели 14 медала:

10 - златни медала (спаринг)

4 - бронзови медала (спаринг)

ОТБОРНО ДЕЦА - ВТОРО МЯСТО!

 

 

01.ДЕКЕМВРИ.2012 - "DACIC TAEKWONDO TROPHY 2012", МИХАЕЛЕЩИ/РУМЪНИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели и спечели 3 медала:

2 - златни медала (спаринг) - Владимир Главчев (-37кг кадети) и Памела Василева (-27кг деца)

1 - сребърен медал (спаринг) - Димитър Кожухаров (-33кг кадети)

 

 

20-21.ОКТОМВРИ.2012 - "11th GALEB BELGRAD TROPHY", ETU A-CLASS TOURNAMENT, БЕЛГРАД/СЪРБИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 9 състезатели и спечели 3 медала за България:

1 - златен медал (спаринг) - Сотир Димитров (-41кг кадети)

1 - сребърен медал (спаринг) - Вероника Манова (-42кг юноши)

1 - бронзов медал (спаринг) - Димитър Костов (-41кг кадети)

 

 

13-14.ОКТОМВРИ.2012 - "КУПА БЪЛГАРИЯ", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 27 състезатели и спечели 19 медала:

9 - златни медала (спаринг)

4 - сребърни медала (спаринг)

6 - бронзови медала (спаринг)

 

 

22.СЕПТЕМВРИ.2012 - БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО, КИСЕЛЯК/БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА

Таекуондо клуб Херея представи България с 6 национали, които спечелиха 4 медала за страната ни:

2 - сребърни медала (спаринг) - Владимир Главчев (-37кг кадети) и Николина Левенова (-46кг юноши)

2 - бронзови медала (спаринг) - Цветелина Николова (-47кг кадети) и Христина Стоева (-44кг кадети)

 

 

24.ЮНИ.2012 - РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ДЕЦА (родени след 2002 година), СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 14 състезатели и спечели 12 медала:

3 - златни медала (на спаринг) - Пами, Ради и Руми

5 - сребърни медала (на спаринг) - Цецко, Теди, Марио, Габи и Гого

4 - бронзови медала (на спаринг) - Стою, Илиян, Стефчо и Дарко

 

 

 

02-03.ЮНИ.2012 - "AUSTRIA OPEN 2012" ETU A-CLASS TOURNAMENT, ИНСБРУК/АВСТРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва със 7 състезатели и спечели 1 медал:

1 - сребърен медал (на спаринг) - Христина Стоева (-44кг юноши)

 

 

 

12.МАЙ.2012 - РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА КАДЕТИ, СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 13 състезатели и спечели 10 медала:

4 - златни медала (на спаринг) - Влади, Хриси, Соте и Цвети

4 - сребърни медала (на спаринг) - Шеки, Дими, Пами и Теди Атанасов

2 - бронзови медала (на спаринг) - Ванеса и Теди Стойков

ОТБОРНО - РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОНИ за 2012 година!

 

 

 

28.АПРИЛ.2012 - "2nd INTERNATIONAL HEREYA OPEN 2012", СОФИЯ/БЪЛГАРИЯ

Таекуондо клуб херея участва с 18 състезатели и спечели 15 медала:

7 - златни медала (на спаринг)

3 - сребърни медала (на спаринг)

5 - бронзови медала (на спаринг)

Купа за най-техничен състезател на турнира - ВЛАДИМИР ГЛАВЧЕВ (-33кг кадети)

ОТБОРНО КАДЕТИ - ВТОРО МЯСТО!

 

 

21.АПРИЛ.2012 - "6th TERS LALE TAEKWONDO TOURNAMEN 2012", ОДРИН/ТУРЦИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 8 състезатели и спечели 7 медала за България:

3 - златни медала (на спаринг) - Владимир Главчев (-33кг кадети), Христина Стоева (-47кг кадети) и Ванеса Маркова (-33кг кадети)

1 - сребърен медал (на спаринг) - Дамян Димитров (-37кг кадети)

3 - бронзови медала (на спаринг) - Сотир Димитров (-37кг кадети), Цветелина Николова (-44кг кадети) и Димитър Костов (-37кг кадети)

 

 

31.МАРТ. - 04.АПРИЛ.2012 - "33rd BELGIUM OPEN 2012" ETU A-CLASS TOURNAMENT, ГЕНТ/БЕЛГИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 5 състезатели и спечели 2 медала за България:

2 - сребърни медала (на спаринг) - Сотир Димитров (-37кг кадети) и Христина Стоева (-44кг юноши)

 

 

18.МАРТ.2012 - "39th DUTCH OPEN 2012" ETU A-CLASS TOURNAMENT, АЙНДХОВЕН/ХОЛАНДИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 2-ма състезатели и спечели 1 медал за България:

1 - сребърен медал (на спаринг) - Христина Стоева (-44кг юноши)

 

 

10.МАРТ.2012 - "8th OMEGA CUP 2012", БЕЛГРАД/СЪРБИЯ

Таекуондо клуб Херея участва с 5-ма състезатели и спечели 4-ри медала за България:

2 - златни медала (на спаринг) - Дамян Димитров (-36кг деца) и Ванеса Маркова (-33кг деца)

1 - сребърен медал (на спаринг) - Владимир Главчев (-33кг кадети)

1 - бронзов медал (на спаринг) - Сотир Димитров (-37кг кадети)

 

 

03-04.МАРТ.2012 - ETU A-CLAS TOURNAMENT "GERMAN OPEN 2012", ХАМБУРГ/ГЕРМАНИЯ (над 1300 състезатели, 250 таекуондо клуба от 6 континента и 49 национални отбора)..

Таекуондо клуб Херея участва с 2-ма състезатели и спечели 1 медал за България:

1 - бронзов медал (на спаринг) - Христина Стоева (-44кг юноши)

 

 

11..ФЕВРУАРИ.2012 - ETU A-CLASS TOURNAMENT - "TRELLEBORG OPEN 2012"

 

Таекуондо клуб Херея участва с 5-ма състезатели и спечели 2-ва медала за България:

1 - златен медал (на спаринг) - Цветелина Николова (-44кг кадети)

1 - сребърен медал (на спаринг) - Христина Стоева (-44кг кадети)

2011 година

17.ДЕКЕМВРИ.2011 БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ТАЕКУОНДО-WTF, ГР.ВЪРШАЦ/СЪРБИЯ

 

Таекуондо клуб Херея участва с 3-ма състезатели и спечели 3-ри медала за България:

1 - златен медал (на спаринг) Владимир Главчев

1 - сребърен медал (на спаринг) Христина Стоева

1 - бронзов медал (на спаринг) Цветелина Николова

 

 

17.ДЕКЕМВРИ.2011, "КОЛЕДЕН ТУРНИР", ГР.СОФИЯ, ЗАЛА "АРЕНА АРМЕЕЦ"

 

Таекуондо клуб Херея участва с 15 състезатели и спечели 11 медала:

3 - златни медала (на спаринг)

5 - сребърни медала (на спаринг)

3 - бронзови медала (на спаринг)

ОТБОРНО КАДЕТИ (купа за ПЪРВО МЯСТО)

 

 

12.НОЕМВРИ.2011 "МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА", ГР.СОФИЯ, ЗАЛА "УНИВЕРСИАДА"

Таекуондо клуб Херея участва с 16 състезатели и спечели 12 медала:

3 – златни медала (на спаринг)

4 – сребърни медала (на спаринг)

5 – бронзови медала (на спаринг)

ОТБОРНО КАДЕТИ (2 – ро място)

 

 

06.11.2011 ETU A-CLASS TOURNAMENT "17th CROATIA OPEN 2011", ГР.ЗАГРЕБ/ХЪРВАТИЯ (НАД 1400 СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ 170 ОТБОРА)

 

Световните шампиони Сервет Тезегюл (Турция) и Паскал Жентил (Франция) с кадетите на ТК Херея

Таекуондо клуб Херея участва с 5 състезатели и спечели 2 медала:

1 - сребърен медал (на спаринг) Цветелина Николова

1 - бронзов медал (на спаринг) Сотир Димитров

 

 

22.10.2011 ETU A-CLASS TOURNAMENT "10th GALEB BELGRADE TROPHY", ГР.БЕЛГРАД/СЪРБИЯ (НАД 900 СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ 146 ОТБОРА)

Таекуондо клуб Херея участва с 4-ма състезатели

 

 

07-10.ЮЛИ.2011 ГР.ТБИЛИСИ/ГРУЗИЯ "4th EUROPEAN CHAMPIONSHIPS FOR CADETS" (12-14 Г.)

Участие (спаринг -44кг) - Христина Стоева

 

 

11.ЮЛИ.2011 "КУПА ЛЮЛИН", ГР.СОФИЯ, ЗАЛА "СИКОНКО"

 

 

Таекуондо клуб Херея участва с 16 състезатели и спечели 15 медала:

 

 

7 – златни медала (на спаринг)

5 – сребърни медала (на спаринг)

3 – бронзови медала (на спаринг)

ОТБОРНО ДЕЦА ШАМПИОН (1-во място)

Купа за най-техничен състезател при кадетите Сотир Димитров - ТК Херея

Купа за най-техничен състезател при децата Димитър Кожухаров - ТК Херея

 

 

29.МАЙ.2011 "РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА КАДЕТИ" (12-14 Г.), ГР.ПЕРНИК, ЗАЛА "МИНЬОР"

Таекуондо клуб Херея участва със 7 състезатели и спечели 6 медала:

1 – златен медал (на спаринг)

2 – сребърни медала (на спаринг)

3 – бронзови медала (на спаринг)

 

 

21.МАЙ.2011 "ТУРЦИЯ ОУПЪН", ГР.ОДРИН/ТУРЦИЯ (НАД 800 СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ 9 ДЪРЖАВИ)

Таекуондо клуб Херея участва с 7 състезатели и спечели 4 медала:

1 – златен медал (на спаринг) – ВЛАДИМИР ГЛАВЧЕВ

1 – сребърен медал (на спаринг)

3 – бронзови медала (на спаринг)

 

 

07.МАЙ.2011 "12.BELGRADE TROPHY", ГР.БЕЛГРАД/СЪРБИЯ (НАД 400 СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ 9 ДЪРЖАВИ)

Таекуондо клуб Херея участва с 3-ма състезатели и спечели 1-н медал:

1 – бронзов медал (на спаринг) - Христина Стоева

 

 

20-23.АПРИЛ.2011 "ПЪРВИ ДЕТСКИ МЕЖДУНАРОДНИ ИГРИ", ГР.КОНЯ/ТУРЦИЯ (НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ)

Таекуондо клуб Херея участва с 2-ма състезатели и спечели 2 медала за България:

2 – бронзови медала (на спаринг)

 

 

17.АПРИЛ.2011 "РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ДЕЦА" (7-11 Г.), ГР.СОФИЯ, "НОВА ЗАЛА" 

Таекуондо клуб Херея участва с 12 състезатели и спечели 11 медала:

2 – златни медала (на спаринг)

3 – сребърни медала (на спаринг)

6 – бронзови медала (на спаринг)

 

 

20.МАРТ.2011 "1st HEREYA OPEN 2011", ГР.СОФИЯ, ЗАЛА "СИКОНКО"

Таекуондо клуб Херея участва с 16 състезатели и спечели 14 медала:

8 – златни медала (на спаринг)

3 – сребърни медала (на спаринг)

3 – бронзови медала (на спаринг)

ОТБОРНО ДЕЦА – ШАМПИОН ( 1-во място)

2010 година

18.ДЕКЕМВРИ.2010 "КОЛЕДЕН ТУРНИР", ГР.СОФИЯ, ЗАЛА "СИКОНКО"

Таекуондо клуб Херея участва с 13 състезатели и спечели 13 медала:

7– златни медала (на спаринг)

3– сребърни медала (на спаринг)

– бронзови медала ( 1 на спаринг и 2 на пумсе)

 

 

20.НОЕМВРИ.2010 "МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА", ГР.СОФИЯ, ЗАЛА "УНИВЕРСИАДА"

Таекуондо клуб Херея участва с 10 състезатели и спечели 9 медала:

3 – златни медала (на спаринг)

3 – сребърни медала (на спаринг)

3 – бронзови медала (на спаринг)

ОТБОРНО ДЕЦА (2 – ро място)

 

 

23.ОКТОМВРИ.2010 "BULGARIA OPEN", ГР.СОФИЯ, ЗАЛА "ХИСТО БОТЕВ"

Таекуондо клуб Херея участва с 10 състезатели и спечели 9 медала:

2 – златни медала (на спаринг)

5 – сребърни медала (на спаринг)

2 – бронзови медала (на спаринг)

ОТБОРНО ДЕЦА ( 3 – то място)

 

 

16.ОКТОМВРИ.2010 "9th SERBIAN OPEN GALEB TROPHY", ГР.БЕЛГРАД, ЗАЛА "СПОРТОВА" (НАД 700 СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ 19 ДЪРЖАВИ)

Таекуондо клуб Херея участва с 2 състезатели и спечели 1 медал:

1 – златен медал (на спаринг)

 

 

30.МАЙ.2010 РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ДЕЦА И КАДЕТИ, ГР.СОФИЯ, ЗАЛА "СИКОНКО"

Таекуондо клуб Херея участва с 3 състезатели и спечели 4 медала:

1 – златен медал (на спаринг)

1 – сребърен медал (на спаринг)

2 – бронзови медала (1 на спаринг и 1 на пумсе)

 

Състезатели

Румина Кирчева

ПРЕДСТАВЯНЕ:

РОДЕНА: 13.август.2002

ЗАПОЧВА ТРЕНИРОВКИ НА: 05.октомври.2009

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2019 ГОДИНА

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-52кг девойки) - "6ти Скопие Оупън", Скопие/Македония

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2018 ГОДИНА

 

УЧАСТИЕ НА ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ И СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО (-44кг девойки) - Хамамет/Тунис

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-46кг девойки) - Европейско клубно първенство ETU G1 Tournament, Истанбул/Турция

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг девойки) - "Републиканско Първенство", Горна Малина/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-46кг девойки) - "4-ти Херея Трофи", София/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-49кг девойки) - "Купа на Корейския Посланик", София/България

 

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2017 ГОДИНА

 

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-46кг девойки) - "3rd Moldova Open 2017", ETU G1 Tournament, Кишинев/Молдова

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-46кг девойки) - "39th Belgium Open 2017", ETU G1 Tournament, Ломел/Белгия

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг девойки) - "Републиканско Първенство", София/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-46кг девойки) - "Купа на Корейския Посланик", София/България

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-46кг девойки) - "8th Hereya Open", София/България

 

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2016 ГОДИНА

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадетки) - "38th Belgium Open 2016", ETU G1 Tournament, Ломел/Белгия

 

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг кадетки) - "1st WTF Presidents Cup 2016", ETU G2 Tournament, Бон/Германия

 

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44ка кадетки) - "43th Dutch Open 2016", ETU G1 Tournament, Айндховен/Холандия

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг кадетки) - "8th Slovenia Open 2016", ETU G1 Tournament, Марибор/Словения

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-47кг кадетки) - "Greece Open 2016", ETU G1 Tournament, Солун/Гърция

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадетки) - "Републиканско Първенство", Дупница/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадетки) - "7th Hereya Open 2016", София / България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадетки) - "1st Asteriks Cup 2016", Ниш/Сърбия

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадетки) - "1st Neron Open 2016", София/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадетки) - "3rd Sofia Open 2016", София/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадетки) - "Купа София 2016", София / България

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг кадетки) - "18-то Балканско Първенство 2016", Дупница/България

 

7-мо място - "Европейско Първенство за кадети 2016", Букурещ/Румъния

 

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2015 ГОДИНА:

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "42nd Dutch Open 2015", ETU G2 Tournament, Айндховен/Холандия

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадетки) - "17th Balkan Taekwondo Championships", Зринянин/Сърбия

 

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-41кг кадетки) - "21th Croatia Open 2015", ETU G1 Tournament, Въраждин/Хърватия

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-41кг кадетки) - "Galeb Belgrade Trophy - Serbia Open 2015", ETU G1 Tournament, Белград/Сърбия

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "Moldova Open 2015", ETU G1 Tournament, Кишинев/Молдова

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "2nd Turkey Open 2015", ETU G1 Tournament, Анталия/Турция

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "1st Bosna Open 2015", ETU G1 Tournament, Сараево/Босна и Херцеговина

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "Greece Open 2015", ETU G1 Tournament, Солун/Гърция

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "Републиканско Първенство за кадети 2015", Ботевград/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадетки) - "6th Hereya Open International Taekwondo Tournament, София/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "5th Hereya Open", София/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (41кг кадетки) - "Купа София 2015", София/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "2nd Sofia Open 2015", София/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-41кг кадетки) - "Купа Петрич", Петрич/България

 

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2014 ГОДИНА:

 

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "2nd European Clubs Championships 2014", ETU Tournament, Анталия/Турция

 

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "Galeb Belgrade Trophy - Serbia Open 2014"", ETU G1 Tournament, Белград/Сърбия

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "Balkan Taekwondo Championships 2014", BTU, Марибор/Словения

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "1st Hereya Trophy - 1st Korean Ambassdor Cup 2014", София/България

 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "Детски Коледен Турнир 2014", София/България

 

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "3rd Sofia Cup 2014", София/България

 

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "Турнир за кадети 2014", Пловдив/България

 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадетки) - "Републиканско Първенство за кадети 2014", София/България

Ванеса Маркова

Представяне:

Родена: 11.03.2001

Започва тренировки на: 10.04.2011

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА:

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - "Trelleborg Open 2013" ETU A-Class Tournament, Трелеборг/Швеция

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Национален турнир", Горна Оряховица/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - "Купа София 2013", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг кадети) - "Солун Оупън 2013", Солун/Гърция

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг кадети) - "Републиканско първенство 2013", Перник/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг кадети) - "Купа България 2013", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - "6th Tеrs Lale Taekwondo-WTF Tournament 2012", Одрин/Турция

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг деца) - "8th Omega Cup 2012", Белград/Сърбия

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-40кг деца) - "Млади приятели на полицията 2012", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - "Купа България", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - Републиканско първенство

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-40кг деца) - "Детски коледен турнир 2012", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг деца) - НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ 9-ТИ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-33кг деца) - Коледен турнир, София-2011г.

Владимир Главчев

  

Представяне:  

Роден: 03.12.1999

Започва тренировки на: 05.10.2009

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА:

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Galeb Belgrade Trophy 2013" ETU A-Class Tournament, Белград/Сърбия

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Солун оупън 2013", Солун/Гърция

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Купа България 2013", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Детски Коледен турнир", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадети) - "Херея Оупън 2013", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадети) - "Републиканско първенство 2013", Перник/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - "Републиканско първенство"

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - "6th Tеrs Lale Taekwondo-WTF Tournament 2012", Одрин/Турция

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - "Dacic Taekwondo Trophy 2012", Михаелещи/Румъния

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - "2nd International Hereya Open 2012", София/България + Купа за най-техничен състезател на турнира

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - "Млади приятели на полицията 2012", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - "Купа България 2012", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - Балканско първенство, 2012г., Киселяк/Босна и Херцеговина

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - "8th Omega Cup 2012", Белград/Сърбия

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - БАЛКАНСКИ ШАМПИОН, 2011г., гр.Вършац/Сърбия

ЗЛАТЕН МЕДАЛ  (-30кг деца) – 5 th International "Ters Lale Taekwondo-WTF Tournament”, Edirne/Turkey

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - Коледен турнир, София-2011г.

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-30кг деца) - Републиканско първенство за деца

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети)НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ 9-ТИ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-31кг деца) “1st Hereya Open”

 

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2010 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-29кг деца)НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ VІІІ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-29кг деца) - 1 ST International TaeKwonDo Tournament „BULGARIA OPEN”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-29кг деца) - Републиканско първенство за деца

Сотир Димитров

 

   

Представяне:  

Роден: 28.09.1998

Започва тренировки на: 16.04.2010

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2014 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-48кг юноши) - "Републиканско първенство", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-48кг юноши) - "М-2", Върбовац/Хърватия

14-то място (-48кг юноши) - "Младежка Олимпийска квалификация", Тайпей Сити/Тайван

Участие (-48кг юноши) - "10 Световно първенство за младежи", Тайпей Сити/Тайван

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-45кг юноши) - "Солун оупън 2013", Солун/Гърция

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-45кг юноши) - "Купа България 2013", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-45кг юноши) - "12th Galeb Belgrad Trophy", ETU A-Class Tournament, Белград/Сърбия

Участие (-45кг юноши) - "Европейско първенство за юноши", Порто/Португалия

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "11th Galeb Belgrad Trophy", ETU A-Class Tournament, Белград/Сърбия

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - "33rd Belgium Open 2012" ETU A-Class Tournament, Гент/Белгия

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - Републиканско първенство

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - "2nd Internationa Hereya Open 2012", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадети) - "6th Tеrs Lale Taekwondo-WTF Tournament 2012", Одрин/Турция 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадети) - "8th Omega Cup 2012", Белград/Сърбия

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-33кг кадети) – “1st Hereya Open”

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-33кг кадети) - Купа Люлин 2011 (Купа за най-техничен състезател за кадети)

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - Републиканско първенство за кадети

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - Коледен турнир, София-2011г.

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-33кг кадети) - "17th Croatia Open" ETU A-Class Tournament

БРОНЗОВ МЕДАЛ  (-33кг кадети) - 1-ВИ МЕЖДУНАРОДНИ ДЕТСКИ ИГРИ - Коня/Турция

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2010 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) – Коледен турнир за кадети

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО-WTF, ЧАСТ ОТ VІІІ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

Дамян Димитров

      

         

Представяне:  

Роден: 07.02.2001

Започва тренировки на: 05.10.2009

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - "Trelleborg Open 2013" ETU A-Class Tournament, Трелеборг/Швеция

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Национален турнир", Горна Оряховица/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Купа София 2013", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Купа България 2013", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Детски Коледен турнир", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - "8th Omega Cup 2012", Белград/Сърбия

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - "2nd International Hereya Open 2012", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-40кг деца) - "Млади приятели на полицията 2012", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - "6th Tеrs Lale Taekwondo-WTF Tournament 2012", Одрин/Турция

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-37кг кадети) - Републиканско първенство

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-40кг деца) - "Детски коледен турнир 2012", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-36кг деца) - "Купа България 2012", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - Коледен турнир, София-2011г.

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-33кг деца) – “1st Hereya Open”

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-33кг деца) - Купа Люлин 2011

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-36кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ 9-ТИ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

УЧАСТИЕ (-33кг деца) - Републиканско първенство за деца

УЧАСТИЕ (-33кг деца) – 5 th International  „Ters lale Taekwondo Tournament”, Edirne/Turkey

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2010 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-33кг деца) – Коледен турнир за деца

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг деца) - 1 ST International TaeKwonDo Tournament „BULGARIA OPEN”

УЧАСТИЕ (-33кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО-WTF, ЧАСТ ОТ VІІІ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

Димитър Костов

Представяне:  

 

Роден: 13.07.1999

Започва тренировки на: 05.10.2009

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-45кг кадети) - "Купа България 2013", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-49кг кадети) - "Купа София 2013", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-45кг кадети) - "Национален турнир", Горна Оряховица/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-45кг кадети) - "Солун Оупън 2013", Солун/Гърция

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-45кг юноши) - "Републиканско първенство 2013", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-45кг кадети) - "Републиканско първенство 2013", Перник/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-41кг кадети) - "11th Galeb Belgrad Trophy", ETU A-Class Tournament, Белград/Сърбия

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Купа България 2012", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - "Детски коледен турнир 2012", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадети) - "6th Tеrs Lale Taekwondo-WTF Tournament 2012", Одрин/Турция

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадети) - "2nd International Hereya Open 2012", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-36кг деца) – “1st Hereya Open”

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - Купа Люлин 2011

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ 9-ТИ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-36кг деца) - Републиканско първенство за деца

БРОНЗОВ МЕДАЛ  (-33кг деца) – 5 th International  „Ters lale Taekwondo Tournament”, Edirne/Turkey

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадети) - Републиканско първенство за кадети

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадети) - Коледен турнир, София-2011г.

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2010 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг деца) – Коледен турнир за деца

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-33кг деца) - Републиканско първенство за деца

БРОНЗОВ  МЕДАЛ (-33кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО-WTF, ЧАСТ ОТ VІІІ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

Памела Василева

 

Представяне:  

Роден: 27.01.2002

Започва тренировки на: 05.10.2009

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-30кг деца) - "Републиканско първенство", Горна Оряховица/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-30кг деца) - "Купа България 2013", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг деца) - "Купа София 2013", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг деца) - "Детски Коледен турнир", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - "Солун Оупън 2013", Солун/Гърция

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-29кг кадети) - "3rd Hereya Open International Tournament", София/България

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-27кг деца) - Републиканско първенство

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (27кг деца) - "Dacic Taekwondo Trophy 2012", Михаелещи/Румъния

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-27кг деца) - "Млади приятели на полицията 2012", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-27кг деца) - "Купа България 2012", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-29кг кадети) - Републиканско първенство

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-30кг деца) - "Детски коледен турнир 2012", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-29кг деца) - "2nd International Hereya Open 2012", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-25кг деца) – “1st Hereya Open”

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-27кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ 9-ТИ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-27кг деца) - Републиканско първенство за деца

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-27кг деца) - Коледен турнир, София-2011г.

БРОНЗОВ МЕДАЛ - Купа Люлин 2011

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2010 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-25кг деца) - Републиканско първенство за деца

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-25кг деца) -  9 th International TaeKwonDo Tournament „GALEB BELGRADE TROPHY”

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-25кг деца) – Коледен турнир за деца

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-25кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО-WTF, ЧАСТ ОТ VІІІ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-25кг деца) - 1 ST International TaeKwonDo Tournament „BULGARIA OPEN”

Димитър Кожухаров

        

Представяне:  

Роден: 04.07.2000

Започва тренировки на: 05.03.2010

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - "Trelleborg Open 2013" ETU A-Class Tournament, Трелеборг/Швеция

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-41кг кадети - "Детски Коледен турнир", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-37кг кадети) - "Национален турнир", Горна Оряховица/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-33кг кадети) - "Републиканско първенство 2013", Перник/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-33кг кадети) - "3rd Hereya Open International Tournament", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - "Купа България 2012", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - Републиканско първенство

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг кадети) - "Dacic Taekwondo Trophy 2012", Михаелещи/Румъния

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-33кг кадети) - "2nd International Нereya Open 2012", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-33кг кадети) - "Детски коледен турнир 2012", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг деца) - Купа Люлин 2011 (Купа за най-техничен състезател за деца)

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-29кг деца) – “1st Hereya Open”

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-30кг деца) - Републиканско първенство за деца

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-33кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ 9-ТИ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2010 ГОДИНА:

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-27кг деца) - 1 ST International TaeKwonDo Tournament „BULGARIA OPEN”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-29кг деца) – Коледен турнир за деца

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-27кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО-WTF, ЧАСТ ОТ VІІІ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

Румина Кирчева

Представяне:

Родена: 13.08.2002

Започва да тренира на: 05.10.2009

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - "Купа България 2013", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - "Купа София 2013", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - "Детски Коледен турнир", София/България

Цветелина Николова

         

Представяне:  

Роден: 22.11.1999

Започва тренировки на: 05.10.2009

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-52кг юноши) - "Републиканско първенство 2013", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-55кг кадети) - "Детски Коледен турнир", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - "Trelleborg Open 2012" ETU A-Class Tournament

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - Републиканско първенство

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - "2nd International Hereya Open 2012", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-47кг кадети) - "Купа България 2012", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-47кг кадети) - Балканско първенство, 2012г., Киселяк/Босна и Херцеговина

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг кадети) - "6th Tеrs Lale Taekwondo-WTF Tournament 2012", Одрин/Турция 

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-51кг кадети) - "Млади приятели на полицията 2012", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-41кг кадети) - Републиканско първенство за кадети

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ 9-ТИ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - "17th Croatia Open" ETU A-Class Tournament

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - Коледен турни, София-2011г.

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-40кг деца) – “1st Hereya Open”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-40кг деца) - Републиканско първенство за деца

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг кадети) - Балканско първенство по Таекуондо-WTF, 2011г., гр.Вършац/Сърбия

БРОНЗОВ МЕДАЛ  (-40кг деца) – 5 th International  „Ters lale Taekwondo Tournament”, Edirne/Turkey

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2010 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-40кг деца) - 1 ST International TaeKwonDo Tournament „BULGARIA OPEN”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-40кг деца) – Коледен турнир за кадети

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-40кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО-WTF, ЧАСТ ОТ VІІІ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

Христина Стоева

 

Представяне:  

Родена: 01.01.1999

Започва тренировки на: 05.10.2009

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-47кг кадети) - "Austrian Open 2013" ETU A-Class Tournament, Инсбрук/Австрия

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-47кг кадети) - "Trelleborg Open 2013" ETU A-Class Tournament, Трелеборг/Швеция

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-49кг юноши) - "Републиканско първенство 2013", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (51кг кадети) - "Републиканско първенство 2013", Перник/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадети) - "3rd Hereya Open International Tournament", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг юноши) - "33rd Belgium Open 2012" ETU A-Class Tournament, Гент/Белгия

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг юноши- "39th Dutch Open 2012" ETU A-Class Tournament, Айндховен/Германия

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг юноши) - "Austrian Open 2012" ETU A-Class Tournament, Инсбрук/Австрия

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг юноши) - "German Open 2012" ETU A-Class Tournament, Хамбург/Германия

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - "Trelleborg Open 2012" ETU A-Class Tournament, Трелеборг/Швеция

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадети) - "6th Tеrs Lale Taekwondo-WTF Tournament 2012", Одрин/Турция

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадети) - "2nd International Hereya Open 2012", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадети) - Републиканско първенство 2012

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадети) - "Млади приятели на полицията 2012", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-51кг кадети) - "Купа България 2012", София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-51кг кадети) - "Детски коледен турнир 2012", София/България

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг кадети) - Балканско първенство, 2012г., Киселяк/Босна и Херцеговина

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-44кг кадети) – “1st Hereya Open”

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - Републиканско първенство за кадети

ЗЛАТЕН  МЕДАЛ (-44кг кадети) - Купа Люлин 2011

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - Коледен турнир, София-2011г.

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) - Балканско първенство по Таекуондо-WTF, 2011г., гр.Вършац/Сърбия

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ 9-ТИ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ  (-45кг деца) – 5 th International  „Ters lale Taekwondo Tournament”, Edirne/Turkey

БРОНЗОВ МЕДАЛ  (-47кг кадети) - 1-ВИ МЕЖДУНАРОДНИ ДЕТСКИ ИГРИ - КОНЯ /ТУРЦИЯ/

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-44кг кадети) - “12th BELGRADE TROPHY”

УЧАСТИЕ (-44кг кадети) – "4 TH EUROPEAN CADET CHAMPIONSHIPS"

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2010 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (+40кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО-WTF, ЧАСТ ОТ VІІІ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг кадети) – Коледен турнир за кадети

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (+40кг деца) - 1 ST International TaeKwonDo Tournament „BULGARIA OPEN”

Радина Радкова

Представяне:  

Роден: 11.01.2002

Започва тренировки на: 05.10.2009

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2013 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-47кг кадети) - "Републиканско първенство 2013", Перник/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2012 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - Републиканско първенство, София/България

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-44кг деца) - "Млади приятели на полицията 2012", София/България

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-44кг деца) - "Детски коледен турнир 2012", София/България

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2011 ГОДИНА:

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг деца) – “1st Hereya Open”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - Купа Люлин 2011

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО – WTF , ЧАСТ ОТ 9-ТИ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-36кг деца) - Коледен турнир, София-2011г.

БРОНЗОВ МЕДАЛ (-33кг деца) - Републиканско първенство за деца

 

ПОСТИЖЕНИЯ ЗА 2010 ГОДИНА:

ЗЛАТЕН МЕДАЛ (-33кг деца) – НАЦИОНАЛЕН ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТАЕКУОНДО-WTF, ЧАСТ ОТ VІІІ Национален фестивал по бойните изкуства -  „МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг деца) - 1 ST International TaeKwonDo Tournament „BULGARIA OPEN”

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ (-33кг деца) – Коледен турнир за деца